Temakväll eller workshop för privata grupper
Sarah, Eco Design Sweden |22/03, 2024
Hej på er!
Vill du boka in dig och dina vänner/kollegor/familj på en privat temakväll, föredrag, workshop i att knyta pärlcollier eller dylikt?
Jag tar emot mindre grupper på plats i min Åhus-studio och erbjuder olika typer av informationstillfällen såsom t ex temakvällar på olika ämnen som t ex pärlor, ädelstenar, guldsmide, mm. Det finns många intressanta saker att prata om!
Temakvällarna består oftast av välkomnande, ett föredrag, lite mingel och shopping för den som vill. Jag har färdiga "koncept" som jag föreslår. Med eller utan goodiebag och alltid med snacks och lite bubbel samt en härlig och inspirerade stämning. ^_^
På pärlworkshop är det minst två och max 6 deltagare som tas emot och på temakväll är det max 15 deltagare. Kostnaden diskuteras via mail då detta avgörs beroende av vad som ska göras och hur många ni är.
Hjärtligt välkommen att höra av er till mig med era frågor! Maila till: [email protected]